Arkadaşlarını davet et, kazanmaya başla!

Siz de arkadaşlarınızı KaçanBalıkBüyükOlur'a davet edebilir, ödül bonuslar kazanabilirsiniz.


Eğer KaçanBalıkBüyükOlur'a üye iseniz. Davet ettiğiniz her arkadaşınızın gerçekleştireceği 10 TL ve üzerindeki ilk 3 alışverişinden toplam 15 TL bonus kazanacaksınız.


Davet etmek için

Giriş Yap! Giriş Yap!


Arkadaşlarını Davet Et!

Arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim?
Üyelik kaydınızı yaptıktan sonra fırsat sayfalarında, facebook, twitter ve eposta ile fırsatı arkadaşlarınıza haberdar etmek için linkler bulacaksınız. Ayrıca "Hesabım" sayfanızda bulunan size özel davet linkinizi, kendi web sitenizden, sosyal medya sitelerinden, eposta ile veya dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz.


Kaç kişi davet edebilirim?
İstediğiniz sayıda kişiyi davet edebilirsiniz. Sizin davetinizle KaçanBalıkBüyükOlur'a üye olan tüm kullanıcıların yaptıkları, 10 TL ve üzerindeki ilk 3 alışverişten bonus kazanacaksınız.


Davet ettiğim bir kişiden ne kadar bonus kazanabilirim?
Davetinizle KaçanBalıkBüyükOlur'a üye olan kullanıcının yaptığı 10 TL ve üzerindeki ilk alışverişten 6 TL, ikinci alışverişinden 5 TL, üçüncü alışverişinden 4 TL olmak üzere toplam 15 TL bonus kazanabilirsiniz. Bonus kullanarak yapılan alışverişlerden tekrar bonus kazanılmaz.


Bonuslarımı ne zaman kullanabilirim?
Davet ettiğiniz kişinin sitemizde gerçekleştirdiği ilk 3 alışverişinde kazanacağınız toplam 15 TL tutarındaki bonuslar, her alışverişten hemen sonra hesabınıza aktarılacaktır. İptal veya iade işlemi olmazsa bonusunuzu hemen kullanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar 30 gün geçerli olacaktır.


Bonuslarımı nasıl kullanabilirim?
Kazandığınız ve kullanılabilir durumda olan bonusları yapacağınız herhangi bir alışverişte kullanabilirsiniz. Toplam bonusunuz gerçekleştirmek istediğiniz alışveriş için yeterli değilse, üzerini kredi kartı ile ödeyerek kullanabilirsiniz. Eğer bonuslarınız gerçekleştireceğiniz alışveriş tutarından fazla ise geri kalan ödül bonuslarınız diğer alışverişleriniz için ayrılacaktır.