Günün Fırsatı: Yüzünüz Aydınlansın! Bonie Anti-Rides (Botox Etkili) Kırışıklık Kremi + Bonie Ölüdeniz Peeling Yüz Yenileme Paketi 134 TL Yerine 49TL! (Ücretsiz Kargo Gönderimi!)

Detaylar

  • Bu Kaçan Balık fırsat kuponuyla Bonie Anti-Rides (Botox Etkili) Kırışıklık kremi ile Bonie Ölüdeniz Peeling ürünlerinden oluşan yüz yenileme paketi kazanacaksınız!
  • Bonie Anti-Rides (Botox Etkili) Kırışıklık kremi: Mimik kırışıklıklarını, ifade çizgilerini, dudak kenarlarında oluşan çizgileri onarmak ve önlemek amacıyla formüle edilmiş antiaging etkili krem.
  • Bonie Le Glace Ölüdeniz Peeling: Bonie El ve Vücut Peelingi içeriğindeki magnezyum, potasyum, kalsiyum klorit ve demir bakımından çok zengin olan Ölü Deniz Tuzu ve aromatik bitki yağlarıyla zenginleştirilmiş Peeling cildinizin pürüzsüz ve ipeksi yumuşaklığa sahip olmasına yardımcı olur. Cildinizin mineral dengesini sağlamaya destekleyici özelliktedir.
  • Bonie Anti-Rides (Botox Etkili) ve Bonie Ölüdeniz Peeling ile ilgili ayrıntılı bilgiye sayfanın alt kısmından ulaşabilirsiniz.
  • Bir kişi en fazla 1 adet fırsat kuponu kullanabilir. Ancak dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar kupon alıp kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo gönderimi yapılacaktır.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

  • 25 Haziran - 25 Temmuz tarihleri arasında 1 ay boyunca geçerlidir.
  • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
  • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
  • Siparişlerinizi 216 336 02 02 no’lu telefonu arayarak ya da bu linke tıklayarak. isim, soy isim, adres bilgilerinizi ve 10 haneli fırsat kupon kodunuzu gönderebileceğiniz e-mail aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sipariş ve Ayrıntılı bilgi için Tel: 216 336 02 02
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
49
İndirim
%63
Kazancınız
85 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 14 kişi yakaladı.Yüzünüz aydınlansın! Bonie Anti-Rides (Botox Etkili) Kırışıklık kremi + Bonie Ölüdeniz Peeling Yüz Yenileme Paketi 134 TL Yerine %63 İndirimle Sadece 49TL! (1 Ay Boyunca Geçerlidir)Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo Gönderimi!Bonie Anti Rides Yüz ve Gerdan Kırışıklık Kremi: Mimik kırışıklıklarını, ifade çizgilerini, dudak kenarlarında oluşan çizgileri onarmak ve önlemek amacıyla formüle edilmiş antiaging etkili krem.

Kullanım Alanı:
25 yaş üstü: Mimik çizgilerini önlemek ve azaltmak isteyen kişiler kullanabilir.
25-35 yaş arası: İlk kırışıklık çizgilerinin engellenmesinde ve belirginleşmeye başlamış çizgilerin giderilmesinde.
35-45 yaş arası: Belirginleşmeye başlamış çizgilerin giderilmesinde, mevcut derinleşmiş kırışıklıkların giderilmesinde ve anti aging olarak
45 yaş sonrası: Mevcut derinleşmiş kırışıklıklarının giderilmesinde ve anti aging olarak kullanılır.

Etki Mekanizması: İçeriğindeki etken madde olan SYN-AKE'in botoks etkisi sayesinde mimik kaslarını paralize ederek kırışıklıkların minimize olmasına yardımcı olur. Waglerın-1 neromüsküler kasılmayı engelleyici bir etkiye sahiptir. Kırışıklık bölgesindeki kasları paralize ederek güçlü botoks etkisi yaratır. İsviçre'deki Dermscan laboratuarlarında yapılan in vivo ve in vitro testlerde 28 günde kırışıklıklarda %52 oranında azalma sağlandığı ispatlanmıştır.

Botoks etkisi, kullanımı takiben ilk hafta içinde ortaya çıkar ve etkisi 28 gün sonra maksimuma ulaşır. Etki süresi ortalama 6 aydır. Etkisi yitirildiğinde uygulama tekrarlanabilir.

Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam cilt üzerine masaj yapılarak uygulanır.

İçerik: Cetearyl Alcohol (ve) Cetyl / Palmitat, / I'sodecyl Neopantenoate / Dipeptide Diaminobutylroyl Benzylmide / Diacetate / Cetyl Stearyl Alcohol / Myristyl / Myristate / Hydrogenated Polydecene / Octyl Methoxycinname - UVB-Filter / Saccaride I'somerade Phenoxyethanol (ve) Methylparaben (ve) Butylparaben (ve) Ethylparaben (ve) Propylparaben (ve) I'sobutylparaben Methylchloroisothiazoli-none / Parfüm / Deionized water

İçerik Detayları:
SYN-AKE: Yılan zehirinde (Tropidolaemus Wagleri)bulunan bir peptid olan Waglerin-1 etkisini taklit eden sentetik tripeptid'e dayalı yeni bir kırışıklık önleyici aktif bileşiktir. 1948 yılında İsviçre'de kurulmuş olan ve kozmetik aktifleri geliştirmede dünya lideri konumunda bir firma olan Pentapharm laboratuarlarında geliştirilmiştir. SYN-AKE peptidlerinin sentetil olarak geliştirilmesi ve kırışıklık gidermede kozmetiğe uygulanması Pentapharm'a 2006 yılında, dünyanın alanındaki en prestijli ödülü olan Swiss Technology ödülünü kazandırmıştır.

DUB VCI: Velvet ester etkisi ile cilde kadife yumuşaklığı verir.
Nex Base 2006: Uzun süreli nemlendirme sağlar ve cildi besler.
Cinnamon: Cildi koruyucu filtre etkisi vardır.
E vitamini: Hücre yenileyicidir.
Pentavitin: Doğal nem düzenleyicidir. Geleneksel nemlendiricilerin ötesinde en kuru şartlarda bile ciltte kurumayı ve pullanmayı önler. AHA kullanımının neden olduğu kuruluk ve iritasyonu azaltır.

Ambalaj Şekli:
Akrilik şişede 30 ml.

Bonie Peeling Le Glace Badem Yağı Esanslı
Bonie El ve Vücut Peelingi içeriğindeki magnezyum, potasyum, kalsiyum klorit ve demir bakımından çok zengin olan Ölü Deniz Tuzu ve aromatik bitki yağlarıyla zenginleştirilmiş Peeling cildinizin pürüzsüz ve ipeksi yumuşaklığa sahip olmasına yardımcı olur. Cildinizin mineral dengesini sağlamaya destekleyici özelliktedir.

Ölü Deniz Tuzu: Okyanus suları %3 oranında NaCl ( Sodyum Klorür ) içerirken Ölü Deniz %30 oranında NaCl içerir. Ölü Deniz tuzları dünyadaki herhangi bir denizden elde edilen mineral oranının 9 katı konsantre mineral ihtiva eder. Bu tuzlar magnezyum, potasyum, kalsiyum klorit, bromit, demir, manganez ve sülfür bakımından çok zengindir.

Ölü Deniz Tuzunun Faydaları:
Uygulamadan sonra kan dolaşımını hızlandırır.
İçerdiği kalsiyum klorit cildin su tutmasına imkan verir.
İçerdiği sodyum ve sülfür doğal antiseptik olarak cildin iyileşmesine yardımcı olur. Ayrıca sodyum cilde yıpratıcı etkisi olabilecek suyu yumuşatır.
Ölü Deniz Tuzlarının doğal dengesi cildin nem dengesini ayarlar.

Susam Yağı: Bünyesinde bol miktarda E vitamini ve OMEGA 3-6-9 barındırır. Cilde çabuk nüfus ettiği ve adale gevşetici olduğu için masajda kullanılan bir yağdır.
Likit Parafin: Cildi önemli ölçüde nemlenmesini yumuşaklığını sağlar.
Kayısı Yağı: Kayısı çekirdeğinden elde edilen ince bir yağdır. Cilt tarafından çabuk emilir ve kırışıklıkları giderici etkiye sahiptir.
Badem Yağı: Cildi besler, kırışıklıkları giderir. Zorlu şartlarda cildi koruyucu olarak kullanılır.
Isopropyl Palmitate (IPP): Cildi yumuşatır. Ürünün cilde nüfuz etmesini kolaylaştırır.  
Portakal Yağı: Cildi sıkılaştırır. Özellikle selülit tedavisinde kullanılır.
Jojoba Yağı: Cildi besler, nemlendirir. Gözeneklere derinlemesine nüfuz ederek vücudun tamamında cildin ideal bakımını sağlar.
Esans: Bitkisel aromatik kokular rahatlatıcı ve gevşetici etkiye sahiptir.
Nane Yağı: Ferahlatıcı etkisi vardır. Selülit tedavisinde kullanılır.
Vitamin E: Hücrelerin daha uzun yaşamasını ve yenilenmesini sağlayan E Vitamini, vücuttaki oksijenin en iyi şekilde kullanılmasına yardım eder. Antioksidan özelliği gösteren tek vitamindir. Hücrelerin oksidatif tahripten korunmasını sağlar ve cildin elastikiyetini korur.

Uygulama Şekli:
Ürünün eşit karışımını sağlamak için kutuyu hafifçe çalkalayınız. Vücudunuzu duşta ıslattıktan sonra yeterli miktarda tuzu nemli cildinize, dairesel hareketlerle hafifçe ovalayarak derinlemesine nüfuz etmesini sağlayınız. Ardından bolca su ile durulayınız. En iyi netice almak için Peeling sonrasında Bonie Happymois Nemlendirici cilt kremi kullanınız.

Selay Kimya:
Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti, 2005 yılından bugüne bitkisel drog ve dermo kozmetik alanında müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden, her gün gelişen ürün yelpazesi, dağıtım ağı ve teknolojik alt yapısı ile gururla faaliyet göstermeye devam etmektedir.
Ecza depoları ve eczanelerle olan iyi ilişkileri ve de zengin pazarlama ağı ile online satış (e-ticaret) ta da kurduğu bayilik sistemi ve satış ağını zenginleştirerek müşterilerine kendi alanında hizmet veren Türkiye'nin lider firmalarından olmuştur.
Dünyada ve Türkiye'de, dermo kozmetik ve bitkisel droglar alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Selay Kimya LTD. ŞTİ. müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı ARGE çalışmaları sonucunda ihtiyaç duyulan ürünleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Selay Kimya


Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. No: 16 Kat: 5
Kadıköy / İstanbul
www.selaykimya.com