Günün Fırsatı: Şehrin En Lezzetli Adresi, Balgat Bostan'da Kömür Ateşinde 1/2 Kilo Köfte, Ezme, Turşu ve İrmik Helvası 16 TL Yerine 8 TL!

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsatı Balgat Bostan'da, yarım kilo köfte, ezme, turşu ve irmik helvasından oluşan lezzet menüsünü sunar!
 • Bu Kaçan Balık fırsatından haftanın her günü 12:00 - 21:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar kupon alıp kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

 • 28 Aralık - 28 Ocak tarihleri arasında 1 ay boyunca geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Bilgi için:
  Balgat Bostan
  0312 285 90 00
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
8
İndirim
%50
Kazancınız
8 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 362 kişi yakaladı.Ankara'nın göbeği Balgat Bostan kalitesiyle köfte ziyafetine davetlisiniz!


Şehrin En Lezzetli Adresi, Balgat Bostan'da Kömür Ateşinde 1/2 Kilo Köfte, Ezme, Turşu ve İrmik Helvası 16 TL Yerine 8 TL!Kaliteli servisi, güleryüzü çalışanları, hijyenik ortamı ve hünerli mutfak ustalarıyla misafirlerini kusursuz hizmetle buluşturmayı amaçlayan Bostan, şimdi size eşsiz sunumu ve lezzetiyle tadı damağınızda kalacak bir mangal keyfi yaşatacak.
As Group bünyesinde 11 yıllık deneyimi, kaliteli ve en saygın hizmet anlayışı sloganıyla müşterilerine hizmet sunan Bostan, Türk mutfağının yaratıcı sitiliyle birleşen ürünleri seçkin müşterilerimizin damak lezzetlerine yeni tatlar katıyor.


Türk ve Osmanlı mutfağının en seçkin lezzetlerini profesyonel bir ekiple hizmetinize sunan Bolu Mangal restoran zincirleri, yarattığı güven ve kalite ile gelişmelere açık emin adımlarla büyümeyi kendine amaç edinerek ilerlemeye devam ediyor.Bolu Mangal


Ceyhun Atıf Kansu Caddesi
No: 53 Balgat / Ankara
Tel: 0312 285 90 00
www.bolumangal.com