Günün Fırsatı: Canlı Müzik Eşliğinde, Bekri Tunalı Meyhanesinde Ana Yemek Olarak Mevsim Balığı ya da Tavuk Külbastı, 4 Çeşit Serpme Meze, 2 Ara Sıcak, Mevsim Salata, Meyve Tabağı ve 2 Adet Yerli İçki 65 TL Yerine 37,50 TL!

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsatı Bekri Tunalı Meyhanesinde Mevsim Balığı ya da Tavuk Külbastı, 4 Çeşit Serpme Meze, 2 Ara Sıcak, Mevsim Salata, Meyve Tabağı ve 2 Yerli İçki hizmeti sunar!
 • Dilediğiniz kadar kupon alıp kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu Kaçan Balık fırsatından Cuma Hariç, Hafta içi 19:00 ile 01:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.
 • Çarşamba ve Perşembe günleri Canlı Fasıl Programı ile, Türk musikisinin en iyi ve en sevilen örnekleri sizlerle!
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

 • 11 Kasım - 11 Ocak tarihleri arasında 2 ay boyunca geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini rezervasyon sırasında, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Gitmeden en az bir gün önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Bilgi ve rezervasyon için:
  0312 428 67 87
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
37,50
İndirim
%42
Kazancınız
27,50 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 71 kişi yakaladı.Akşam yemeğiniz sazlı, sözlü ve çok keyifli olsun.


Canlı Müzik Eşliğinde, Tunalı Bekri Meyhane'de Ana Yemek Olarak Mevsim Balığı ya da Tavuk Külbastı, 4 Çeşit Serpme Meze, 2 Ara Sıcak, Mevsim Salata, Meyve Tabağı ve 2 Adet Yerli İçki 65 TL Yerine 37,50 TL!Bekri Tunalı Meyhanesi
2005 yılının Kasım ayında hizmet vermeye başlayan Bekri Tunalı Meyhanesi, bir "Gönül Adamları" projesidir. Mantar Ev Yemekleri, Mantar Meze Evi, Bahçeli Tadım Pizza, Hayyami Şarap Evi, Tint Cafe, IF Performance Hall da aynı ekip tarafından üretilmiş olan diğer projelerdir.

Bekri Tunalı Meyhane Fırsatı

Adını eski Osmanlıca'da içkiye ve muhabbete düşkün kişi olarak tabir edilen Bekri'den alan mekan haftanın 7 günü öğlenleri tencere yemekleri, akşamları ise leziz mezeleri, deniz ürünleri ve et yemekleri ile hizmetinizdedir. Rakı ve musikinin buluştuğu, muhabbetli atmosferde Ege yöresine ait taze otların mezeye dönüştüğü, geleneksel Osmanlı Türk mutfağının tarihi tatların, rakıyı amiyane tabiri ile "raconu ile içmek" için Ankara'nın en doğru mekanı. Ustaların özel tarifleriyle, tereyağlı bademli işkembe, Arnavut ciğeri, tahinli patlıcan, tereyağında karides, hibeş, Tunus böreği ve tatlı olarak fırında susamlı tahin helvası menülerinin içinde özellikle dikkat çekmektedir. Bu güzel atmosfere bir diğer meze de Türk Sanat Musikisi'dir. Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi geceleri canlı fasıl eşliğinde sazlı, sözlü, nezih bir eğlence sunulmaktadır.

Bekri Tunalı Meyhane Fırsatı

Kaçan Balık farkıyla, Tunalı Bekri Meyhane'de Canlı Müzik Eşliğinde, Ana Yemek Olarak Mevsim Balığı ya da Tavuk Külbastı, 4 Çeşit Serpme Meze, 2 Ara Sıcak, Mevsim Salata, Meyve Tabağı ve 2 Adet Yerli İçki 65 TL Yerine 37,50 TL!

Bekri Tunalı Meyhane

Bekri Tunalı Meyhane


Tunalı Hilmi Caddesi No: 72
Kavaklıdere / Ankara
Tel: 0312 428 67 87
www.bekrimeyhane.com/default1.asp