Günün Fırsatı: Tüm Zamanların En İyi Madeni Yağ Katkısı Power-Up 120 ml NNL690 Kaçan Balık Fırsatıyla 60 TL Yerine Sadece 29,90 TL!

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsatı Power-Up Motor Yağı Katkısı120 ml NNL690 ürününü sunar!
 • Benzin, Motorin, Propan ve Doğalgaz ile çalışan tüm motorlarda güvenle kullanılabilir.
 • Kullanılan motoryağı miktarının %3'ü oranında, motor yağına ilave edilirerek kullanılır.
 • Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi ücretsizdir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alıp kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu Kaçan Balık fırsatından haftanın her günü faydalanabilirsiniz.
 • Ürün, sipariş verilip teslimat bilgileri iletildikten sonra 7 iş günü içinde kargoya verilir.

Nasıl Yararlanırım

 • 5 Nisan tarihine kadar geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Fırsatı satın aldıktan sonra info@juniorclub.com.tr adresine isim soyisim, kupon kodunuz, adres ve telefon bilgilerinizi göndermelisiniz.
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
29,90
İndirim
%50
Kazancınız
30 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 5 kişi yakaladı.Tüm Zamanların En İyi Madeni Yağ Katkısı!


Power-Up Motor Yağı Katkısı 120 ml NNL690 Kaçan Balık Fırsatıyla 60 TL Yerine Sadece 29,90 TL!Boundary Rejim yağlama prensiplerinde çalışan yeni bir "Madeni Yağ Katığı" olup, bünyesinde kesinlikle Teflon, Grafit, Molibden Di Sulfit, Yüksek Moleküllü Ağır Polimerler, Çinko ve Kurşun gibi ağır metaller yoktur.

Özellikler:
PowerUp NNL 690' ın bünyesinde;Yüksek basınç (EP) katığı,Donma noktasını düşürücü katık,Zenginleştirici köpük önleyici katık,Çok özel Anti Oksidantler ve Dispersan katıklar,Pas ve korozyon önleyici katıklar bulunmaktadır.Ayrıca; içerdiği asit inhibitörü sayesinde, yanma esnasında oluşan sülfür bileşiklerinin asit haline dönüşmesini engelleyerek yağın bozulmasını önler.

PowerUp NNL 690 Katkı Maddesi; -50 ile +427Santigrad derece gibi yüksek bir aralıkta dahi yağlama ve koruma özelliğini kaybetmez.SAĞLADIĞI FAYDALAR :Sürtünme esnasında oluşan Ultrasonik sesleri azaltarak aşınmaları önler, Sistem ısısını nominal değerlerde tutar, Kuru ve ilk çalışmalarda oluşabilecek aşınmaları minimuma indirir, Yüksek Alkali rezervinden dolayı, motorlarda oluşacak Vamiş, Sludge ve Korozyonu önler, Yağ değişim periyodunu kontrollü olarak uzatır. Basınçlı, Hidrolik ve Resürkilasyonlu sistemlerde asit birikimini minimuma indirger, Doğalgaz ve propan ile çalışan motorlarda hava/yakıt karışım oranları sonucu oluşan Nitrif' i azaltır. Bilindiği gibi motor yağı, karter içerisindeki havalandırma prosesi esnasında köpük teşkil ettirir.

PowerUp katkı maddesi kesinlikle silikon ihtiva etmez. İçerisindeki antiköpük maddesi tabii birkaç maddenin birleşmesi ile meydana gelmiştir. Kullanım sonucu Büyük Partikül aşınmalarının oluşmasını engellediği için mükemmel filtrasyon sağlar. Oluşturduğu film tabakası sayesinde sürtünmeleri minimuma indirerek kompresyonu arttırır; yakıt ve enerji tasarrufu sağlar. Tavsiye edilen oranlarda kullanıldığında, yağın viskozitesini değiştirmez.

Kullanıldığı Yerler:
Benzin, Motorin, Propan ve Doğalgaz ile çalışan tüm motorlarda güvenle kullanılabilir...

Kullanım Oranları:
Bahsi geçen motorlarda; kullanılan motoryağı miktarının %3 ü oranında yağa ilave edilir.


Biltur turizm tic ltd. şti.


Fırsatı satın aldıktan sonra info@juniorclub.com.tr  adresine isim soyisim, kupon kodunuz, adres ve telefon bilgilerinizi göndermelisiniz.