Günün Fırsatı: Misi Arap Şükrü Balıklı Bahçe’de Lezzet Dolu İftar Menüsü 40 TL yerine 19,90 TL!

Detaylar

  • Bu Kaçan Balık fırsatı, Arap Şükrü Balıklı Bahçe'de nefis iftar menüsünü sunar!
  • Arap Şükrü Balıklı Bahçe İftar Menüsü:
    İftariyelik (Zeytin, Peynir, Domates, Salatalık, Hurma, Reçel, Tereyağı, Kayısı.), Çorba (Mercimek ya da Ezogelin), Mevsim salata, Ana Yemek (Köfte, Çupra veya Levrek), Tatlı (İrmik Tatlısı veya Kemalpaşa.), 1 Meşrubat, Çay servisi.
  • Dilediğiniz kadar kupon alıp kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu Kaçan Balık fırsatından Ramazan ayı boyunca haftanın her günü iftar saatlerinde faydalanabilirsiniz.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

  • Ramazan ayı boyunca geçerlidir.
  • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
  • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
  • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
  • Gitmeden en az bir gün önce 10:00 - 22:00 saatleri arasında rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon iptali en az 6 saat öncesinden bildirilmelidir.
  • Rezervasyon ve bilgi için
    0224 486 62 31
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
19,90
İndirim
%50
Kazancınız
20,10 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 4 kişi yakaladı.Misi Arap Şükrü Balıklı Bahçe’de Lezzet Dolu İftar Menüsü 40 TL yerine Sadece 19,90 TL! (Ramazan Ayı Boyunca Geçerlidir)Arap Şükrü Balıklı Bahçe Orhaneli yolunda, Arap Şükrü tarzının ender temsilcilerinden. Meyve bahçesinde fasıllı geceler, leziz mezeler ve taze deniz balıklarıyla klasik bir meyhane havasında. Saat problemi olmayan mekanda keyfi sabahın ilk ışıklarına kadar taşımak isteyeneler sabaha kadar fasıl şov devam eder.


Arap Şükrü Sokağı

Arap Şükrü Bursa’nın Altıparmak Mahallesi'nde Yahudilik olarak bilinen bölgede yer alan balık lokantaları, işkembe çorba-paçacıları, sazlı sözlü eğlence yerlerinin bir arada bulunduğu, taşıt trafiğine kapalı turistik sokaktır.

1992’den bu yana turizm amaçlı bir eğlence sokağı olarak düzenlenmiş ve "Bursa'nın Nevizadesi" haline gelmiştir.

Sokak, 2002'de sokak esnafının kurduğu Arap Şükrü Koruma ve Geliştirme Derneği, Osmangazi Belediyesi ve Türk Tuborg firmasının ortak çalışması ile yenilenmiştir.

Resmi adı Sakarya Caddesi olan Arap Şükrü Sokağı bu adını Bursa’da bir meyhane kültürü oluşmasına katkıda bulunan, 1960'da hayatını kaybeden iş adamı Şükrü Değişmez’den alır. Şükrü Değişmez, Arap lakabını dedesinin Yemen’de bir Arap kızı ile evlenmesi nedeniyle almıştır.

Arap Şükrü Balıklı Bahçe İftar Menüsü:

* İftariyelik: Zeytin, Peynir, Domates, Salatalık, Hurma, Reçel, Tereyağı, Kayısı.
* Çorba: Mercimek ya da Ezogelin.
* Mevsim Salata,
* Ana Yemek: Köfte, Çupra veya Levrek.
* Tatlı: İrmik Tatlısı veya Kemalpaşa.
* 1 Meşrubat,
* Çay servisi.