Günün Fırsatı: Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu’nda Beşiktaş Altyapı Antrenörlerinden Ercan Acar Yönetiminde 1 Aylık Futbol Okulu Eğitimi 120 TL Yerine %67 İndirimle Sadece 40 TL! ( 6 Ay Boyunca Geçerlidir )

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponuyla Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu’nda 1 aylık futbol okulu eğitiminden faydalanabileceksiniz!
 • “Hayatınızda yakaladığınız bir an tüm yaşantınızı değiştirebilir. Bu an Beşiktaş Beykoz Futbol Okulundaki herhangi bir anınız olabilir...”
 • Okula devam etmek isteyen öğrenciler için sonraki 2 ay için indirim yapılacak! Bu fırsattan yararlanan öğrenciler sonraki 2 ay için aylık sadece 100TL ödeyeceklerdir.
 • Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu’nda yazın hafta içi 3 gün eğitim verilmektedir, okul sezonunda hafta sonu programları uygulanacaktır.
  Bu fırsattan yararlanacak öğrenciler için sağlık raporu zorunluluğu vardır.
 • Bu fırsattan yararlanacak öğrencilerin 1994 ile 2005 yılları arası doğumlu olmaları gerekmektedir.
 • Bir kişi en fazla 1 adet fırsat kuponu kullanabilir. Ancak dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

 • 1 Haziran - 1 Aralık tarihleri arasında 6 ay boyunca geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Gitmeden önce telefonla kayıt ve rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon ve bilgi için
  Tel: 0532 488 21 80
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
40
İndirim
%67
Kazancınız
80 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 2 kişi yakaladı.“Hayatınızda yakaladığınız bir an tüm yaşantınızı değiştireblir. Bu an Beşiktaş Beykoz Futbol Okulundaki herhangi bir anınız olabilir...”


Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu’nda Beşiktaş Altyapı Antrenörlerinden Ercan Acar Yönetiminde 1 Aylık Futbol Okulu Eğitimi 120 TL Yerine %67 İndirimle Sadece 40 TL! ( 6 Ay Boyunca Geçerlidir )Türkiye’nin en iyi alt yapısına sahip Beşiktaş Bjk Spor Klubü’nün Beykoz 'da bulunan futbol okuluyuz. 3 senedir çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir, bu süre içinde 6 oyuncumuzu Beşiktaş bünyesine, 36 oyuncumuzu da bölgemize yakın yerlerdeki takımlara gönderdik. Futbol okulumuzdaki antrenörlerimiz spor akademisi mezunu olup hepsinin branşları ayrıdır, okulumuzdaki tüm çalışmalarımız planlı ve organize bir şekilde yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızı tesisimize gelerek takip edebilirsiniz. Çalışma gruplarımız 1994 doğumludan başlayıp 2005 doğumlu örgencileri kapsamaktadır. Yeteneğine güvenen lisanslı veya lisanssız arkadaşlar gelin hayatınızı değiştirecek kapılar açmaya çalışalım.

BJK Spor Okulu


BJK Futbol Okulu; Yaz tatili döneminde Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri hizmet verecek. Yapılacak çalışmalara 6-8, 9-11, 12-14 yaş ve 14-16 yaş grubu öğrenciler katılacaklar. 15- 20 kişilik gruplar halinde yapılacak olan antremanlar 90 dakika sürecek. Beykoz Futbol Okulu’ndaki eğitimleri ise Beşiktaş Altyapı Antrenörlerinden Ercan Acar yönetiyor. 

BJK Spor Okulu


Beşiktaş’lı genç sporcuları yalnız bırakmayan Futbol Okulları Genel Koordinatörü Sayın Ufuk Pak , “İstanbul`da ana birim olarak bütün hızımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve bütün Türkiye`ye yayılmaya çalışıyoruz. Bizim okullarımızdaki amacımız iyi bir futbol eğitimi ve bunun yanı sıra gençlerimizi hayata hazırlamak. Tabii ki okullarımızdaki yetenekli sporcularımızı ana gruplarımıza kazandırmak ve lisanslı birer sporcu haline getirmek. Bizim Minik Takımlarımızın arasında spor okullarımızdan gelen çok sayıda öğrencimiz var. Yetenekli oyuncular için bu bir fırsat. Tabii ki, bunun için hiçbir zaman garanti vermiyoruz. Önemli olan burada tam bir Beşiktaşlılık donanımıyla eğitim alarak yetişmeleri. Bunun içinde Yöneticilerimizle antrenörlerimizle sürekli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.


BJK Spor Okulu

BJK Spor Okulu

Beşiktaş Beykoz Futbol Okulu


Çubuklu Dedeoğlu Caddesi
No:5 Özdemir Spor Tesisleri
Beykoz / İstanbul
T:0532 488 21 80