Günün Fırsatı: Göl Üzerinde İftar Keyfi! Sapanca Gölü Kıyısında Bulunan Casablanca Restaurant & Cafe'de İftariyelik + Günün Çorbası + Ara Sıcak + Seçmeli Etli veya Tavuklu Ana Yemek + Günün Tatlısı veya Meyve Tabağı + 1 Meşrubat ve Çay İkramından Oluşan İftar Menüsü 39,90 TL yerine 22,90 TL!

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsatı, Sapanca Gölü kıyısında bulunan Casablanca Restaurant & Cafe'de İftar Menüsünü sunar!
 • Casablanca Restaurant & Cafe İftar Menüsü:
  İftariyelik, Günün Çorbası, Ara Sıcak (sigara böreği, patates kroket), Ana Yemek (Tavuklu veya Etli Ana Yemek), Salata,
  Günün Tatlısı veya Meyve tabağı, 1 Meşrubat, Çay ikramdır.
 • Bu Kaçan Balık fırsatından Ramazan ayı boyunca iftar saatinde faydalanabilirsiniz.

  Nasıl Yararlanırım

  • Ramazan Ayı Boyunca geçerlidir.
  • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
  • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
  • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
  • Gitmeden en az bir gün önce 10:00 ile 18:00 saatleri arasında rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon iptallerinizi en geç 24 saat öncesinden işletmeye bildirmeniz gerekmektedir.
  • Rezervasyon ve bilgi için:
   0264 592 09 09
   0542 415 44 12
  Bu balık kaçtı!
  Özel Fiyat:
  22,90
  İndirim
  %43
  Kazancınız
  17 TL
  Bu balık kaçtı!


  Bu fırsatı 78 kişi yakaladı.  Sevdiklerinizle birlikte enfes lezzetlerden oluşan bir iftar keyfini; Sapanca Gölü'nün üzerinde ve ve bu doğa harikasının büyülü atmosferiyle iç içe yaşamaya ne dersiniz?


  Göl Üzerinde İftar Keyfi! Sapanca Gölü Kıyısında Bulunan Casablanca Restaurant & Cafe'de İftariyelik + Günün Çorbası + Ara Sıcak (Sigara Böreği, Patates Kroket) + Seçmeli Etli veya Tavuklu Ana Yemek + Günün Tatlısı veya Meyve Tabağı + 1 Meşrubat ve Çay İkramından Oluşan İftar Menüsü 39,90 TL yerine 22,90 TL!  Casablanca Restaurant&Cafe yemyeşil bir doğanın ve masmavi gölün birbirine doyduğu romantik manzarayı lezzet ile buluşturan göl kenarında eşsiz bir mekan. Yaz mevsiminde masmavi göl üzerindeki kurulu açık platformunda, konuklarına adeta bir gemide seyahat edermişcesine bir keyifle her zaman muhteşem lezzetlerini sunuyor.


  Yaz geldi, havalar iyice ısındı. Böyle güzel havalarda evde oturmak yerine doğanın müthiş bir ikramı olan Sapanca Gölü üzerinde harika bir kahvaltı keyfi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda doğanın tüm güzelliklerini keşfedebileceğiniz bu muhteşem fırsatı kaçırmayın!

  Rüya gibi bir atmosferde iftar fırsatı! Uzun yıllar unutamayacağınız muhteşem bir iftar deneyimi Sapanca'da sizleri bekliyor!

  Kaliteli hizmet anlayışıyla, uzman personeliyle, muhteşem ambiansıyla Sapanca Gölü kıyısında bulunan Casablanca Restaurant, canınızın çektiği, özlediğiniz lezzetleri muhteşem manzarası eşliğinde sunuyor!

  Casablanca Restaurant & Cafe İftar Menüsü:

  * İftariyelik Günün Çorbası,
  * Ara Sıcak (sigara böreği, patates kroket),
  * Ana Yemek (Tavuklu veya Etli Ana yemek),
  * Salata,
  * Günün Tatlısı veya Meyve tabağı,
  * 1 Meşrubat,
  * Çay ikramı.


  Casablance Restaurant&Cafe


  Soğuksu Mh. Melih Kibar Cad. No:4 Kırkpınar sahili
  Sapanca/Sakarya

  Tel: 0264 592 09 09