Günün Fırsatı: Mecidiyeköy Este Sea Güzellik Salonu'ndan Açılışa Özel Fiyatlarla Seçeceğiniz Bir Bölge İçin Vücut Analizi, 32 Seans Kavitasyon, 32 Seans Radyofrekans, 2 Seans Power Plate, 2 Seans Pasif Jimnastik, 2 Seans Ozon Sauna Uygulamasından Oluşan Zayıflama Paketi 1300 TL yerine 29 TL! (14 Ağutos'a Kadar Geçerlidir)

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsatı, Mecidiyeköy Este Sea Güzellik Salonu'ndan Vücut Analizi, 32 seans Kavitasyon, 32 seans Radyo Frekans, 2 seans Power Plate, 2 seans Pasif Jimnastik, 2 seans Ozon Saunadan oluşan zayıflama programını sunar!
 • Fırsat yağ olan bir bölge için geçerlidir.
 • Bu fırsattan hem kadınlar hem de erkekler faydalanabilir.
 • Bir kişi bir kupon kodu kullanabilir ancak dilediğiniz kadar alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Yüksek tansiyonu, platini olanlar, hamileler, epilepsi, sara, şeker hastalarının firma yetkililerinden bilgi almaları gerekmektedir.

Nasıl Yararlanırım

 • 14 Ağustos tarihine kadar geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Rezervasyon zorunludur.
 • Rezervasyon ve bilgi için:
  0212 213 33 06-07
  0533 087 27 88
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
29
İndirim
%98
Kazancınız
1271 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 18 kişi yakaladı.Bu paketle istenmeyen kilolarınıza savaş açacaksınız. Üstelik cildiniz de eski sıkılığını ve parlaklığını geri kazanacak!


Mecidiyeköy Este Sea Güzellik Salonu'ndan Açılışa Özel Fiyatlarla Seçeceğiniz Bir Bölge İçin Vücut Analizi, 32 Seans Kavitasyon, 32 Seans Radyofrekans, 2 Seans Pasif Jimnastik, 2 Seans Power Plate, 2 Seans Ozon Sauna Uygulamasından Oluşan Zayıflama Paketi 1300 TL yerine 29 TL! (14 Ağutos'a Kadar Geçerlidir)Yaş ilerledikçe alınan fazla kilolar maalesef daha zor verilmeye başlanıyor. Üstelik yardım almadan istediğiniz kadar fit bir vücuda sahip olmanız da oldukça güç. Her geçen gün vücudunuza daha fazla oturan fazla kilolarınızla yaşamak yerine akılcı bir dokunuşla yepyeni bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bölgesel kilolarınızla başınız dertteyse Mecidiyeköy Este Sea Güzellik Merkezi'nin uzman kadrosunun sizlere özel hazırladığı bu paket hayal ettiğiniz vücuda kavuşmanızı ve kilonuzu korumanızı sağlayacak müthiş bir fırsat!


Kavitasyon nedir?

Düşük frekanslı ultrasonik ses dalgaları ile yağların kırılıp parçalanarak lenfatik drenaj yolu ile vücuttan atılması anlamına gelen kavitasyon uygulaması, tamamen ağrısız ve hemen ardından günlük yaşamınıza devam edebileceğiniz hızlı ve etkili bir uygulamadır. Gözle görülebilir iyi sonuçlar elde edebileceğiniz bu etkin teknoloji uygulaması sayesinde, rahatsızlık hissettiğiniz bölgelerdeki fazlalıklardan kurtulup belirgin bir inceliğe sahip olabilmeniz mümkün.


Nelere dikkat edilmeli?

* Proteinden ve mümkün olduğunca şekerden uzak durulmalıdır,
* Kavitasyon seansları haftada en fazla 3 kez yaptırılmalıdır,
* Lenf drenaj (pressoterapi) bu uygulamalar sırasında tamamlayıcı olarak önerilen bir yöntemdir,
* Uygulanan krem ve jeller dışında herhangi bir başka krem ya da jel kullanılmaması gerekmektedir, * Ayrıca kavitasyon uygulamasının öncesindeki ve sonrasındaki günlerde her tür masaj uygulaması yaptırılabilir.


Kavitasyon kimlere uygulanamaz?

* Yüksek tansiyon, koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlığı olanlara,
* Amaçlanan uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunması halinde,
* Amaçlanan uygulama bölgesinde metal protez bulunması halinde,
* Hamilelerde,
* Akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişiler de kullanılmaz.


Ozon Saunanın Faydaları Nelerdir?

Kontrollü zayıflama her seansta 500 kalori harcar. Selülit bir dolaşım bozukluğu olan selüliti, deri altı yağ dokusunun oksijenlenmesini, dolaşımın artmasını, yağların yakılmasını sağlayarak giderir ve engeller. Ağrı giderici etki ısı nem ve ozon yardımı ile artan dolaşım, azalan ödem ve toksinlerin ortamdan uzaklaştırılması ağrı hissinin yok olmasını sağlar. Detoks etki ozon saunada ısı ve nem yardımıyla kimyasal reaksiyonlarla vücutta oluşan tüm toksinler terle hızlı bir şekilde vücuttan uzaklaştırılır. Böbrek fonksiyonlarına destek; normalde böbrek yoluyla uzun sürede atılması gereken birçok toksik madde özellikle ağır metaller terleme yoluyla deriden kolaylıkla atılabilmektedir. Vücut direncini arttırmak; ozon ve oksijenin cilt yoluyla vücuda girmesi sonucu gelişen birçok biyolojik ve kimyasal reaksiyonlar sonucunda immun sistem modüle ve regüle olmaktadır. Bu sayede özellikle mikrobik kaynaklı birçok hastalığa karşı direnç gelişmektedir. Yorgunluğu giderir, zindelik verir. Özellikle adale dokusunda artan kan dolaşımı sayesinde yorgunluk hissi ve ağrıya neden olan laktik asit gibi maddelerin süratle uzaklaştırılmasını sağlar. Bu sayede seans sonrası kısa bir dinlenmeden sonra çok daha rahatlamış ve zinde halde günlük yaşama devam edilir. Mantar ve bakterilerden arınma, ozon yardımıyla vücutta oluşan bakteri ve mikroorganizmalar etkisiz hale gelir. Bu sayede temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olunur.

Uygulama sonrası beslenme:

Kavitasyon uygulaması sonrasında çok önemli olan bir başka durum da beslenmedir. Lipolisisin aktif hale gelmesi için uygulama ardından sebze ağırlıklı beslenilmesi ve baharattan uzak durulması tavsiye edilmektedir.

İyi bir sonuca ulaşmak için kişiye, kalori alımını minimize etmesi öneriliyor. Bunun için zeytinyağı gibi bitkisel yağ tüketilmeli ancak kalori miktarı yüksek karbonhidratlardan uzak durulmalıdır.

Önerilen, kavitasyon uygulaması sonrasında 3 gün boyunca karbonhidrat alınmaması yönündedir. Protein alımı arttırılmalı ve bazı takviyelerle yağ metabolizması hızlandırılmalıdır. Ayrıca günde en az 2 litre su tüketilmelidir.

Pasif jimnastik nedir?

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.

Pasif jimnastik elektroterapi tekniği uygulayarak zayıflama sağlar. Çok sayıda elektrot ucuna sahip olduğu için, vücutta sadece tek bir bölgeye değil tüm vücuda aynı anda etki edebilir. Pasif jimnastik tedavisinde 9 farklı program bulunur bu sayede her bölge için farklı program uygulanır. Kime hangi programın uygulanacağına karar verebilmek için test bir seans uygulanır ve bu ön seansta kişinin hedef bölgesindeki yağların ne oranda olduğu tespit edilir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinin yanı sıra kavitasyon, lipoliz, soğuk lipoliz ve radyofrekans tedavileri de uygulanır. Her bölgeye farklı seans sayısı ve süresi ile tedavi gerçekleştirilir. Çünkü her bölgedeki yağ oranı farklıdır ve bu yüzden de sürede farklılıklar meydana gelir. Pasif jimnastik tedavisinden sonra bol su içilmesi önerilir, bu sayede parçalanan yağ dokular vücuttan daha hızlı atılır.

Örneğin, 1 dakika bu salınım altında çalışan karın kaslarımız yüzlerce kez mekik hareketi yapmışçasına yorulur.

Power Plate Nedir?

Yerçekimi nedeniyle hepimizin kütlesinin kilogram olarak tanımlanan bir ağırlığı vardır. Bu çekim gücüne karşı koyarak hareket eden insan vücudunda kaslar gelişir ve güçlenir. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknikte, Power Plate'in ürettiği vibrasyon, insan vücuduna bir enerji olarak yollanır. Tercih edilen frekanstaki salınımlar vücut kaslarını gerilme yönünde uyarır. Uygulama süresince kaslar sürekli olarak gerilir/gevser ve çalışır. Günümüzde birçok sporcunun antremanlarını üzerlerine ilave ağırlıklar takarak yapmasının nedeni de budur. Vücudun her bölgesindeki kaslar uygulamanın yapıldığı kısa süre içinde yoğun bir disiplin içerisinde çalışır. Power Plate kontrol panelinden seçilecek 40 Hz salınım hızı ile kaslarımız saniyede 40 kez gerilir ve gevşer.

Çalışma tamamlanıp dinlenmeye geçildiğinde, vücut kendini dengelemek için metabolizmayı ayarlar. Bu ayarlama ile vücudumuzun performans çizgisi yukarı çekilmiştir. Bir sonraki çalışmada vücut performansını bu yeni çizgiyi baz alarak yukarıya çekmeye çalışır. Vücudun performans arttıcı bu girişimine "supercompensation" denir.


Power Plate ile Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

* Esneklik kazandırır,
* Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar,
* Eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir,
* Kan akışı ve oksijenlenmeyi arttırır,
* Hormanların daha yüksek düzeyde çalışmasını sağlar,
* Vücudun patlama gücü artar,
* Vücut suyunun drenajını arttırır,
* Osteoporosis etkisini azaltır,
* Sırt ve bel ağrısını azaltır, bu bölgeleri güçlendirir,
* Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır,
* Kemik yoğunluğunu arttırır,
* Kolajen üretimini arttırır,
* Zihinsel ve bedensel stresi azaltır.

Mecidiyeköy Este Sea Güzellik Salonu'nda zayıflama programı içeriği:

* Vücut Analizi,
* 32 seans kavitasyon,
* 32 seans Radyo Frekans,
* 2 seans Power Plate,
* 2 seans Pasif Jimnastik,
* 2 seans Ozon Sauna.

Este Sea Güzellik Salonu


Büyükdere Cad. Kral Apt.
No: 75/8
Mecidiyeköy / İstanbul

Tel: 0212 213 33 06-07

Tel: 0533 087 27 88