Günün Fırsatı: Mecidiyeköy Fashion Club Güzellik Enstitüsünde Manikür + Pedikür + Kaş Tasarımı + Dudak Üstü Tüy Alımı ve El-Ayak Peelingi 45 TL yerine %78 İndirimle 9,90 TL! (3 Ay Boyunca Geçerlidir)

Detaylar

  • Bu Kaçan Balık fırsat kuponuyla Mecidiyeköy Fashion Club Bay &Bayan Güzellik enstitüsünde manikür+pedikür+kaş tasarımı +dudak üstü tüy alımı ve el-ayak peelingi hizmetlerinden faydalanabileceksiniz!
  • Bir kişi en fazla 3 adet fırsat kuponu kullanabilir. Ancak dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Mecidiyeköy Fashion Club Bay &Bayan Güzellik Enstitüsünde el-ayak peeling ile birlikte siz Kaçan Balık takipçilerine özel el ayak masaj hizmeti verilecek!
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

  • 13 Mayıs - 13 Ağustos tarihleri arasında 3 ay boyunca geçerlidir.
  • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
  • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
  • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
  • Rezervasyon yaptırmanız gereklidir.
  • Rezervasyon İçin Tel: 0212 347 96 80 - 81
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
9,90
İndirim
%78
Kazancınız
35,10 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 218 kişi yakaladı.Biz bayanlar için güzellik ve bakım her şeyden önce gelir. Kendimizi güzel hissettiğimizde günümüz de o denli güzel geçer. Kaçan Balık’tan güzelliğine düşkün bayanlara, çehrelerini değiştirecek harika bir fırsat geliyor!

Bakımlı olmanın ön şartlarından biridir manikür ve pedikür. Özellikle eller iletişim esnasında en önemli unsurlardır. Her türlü dış etkene maruz kalan eller itinalı bir bakıma ihtiyaç duyar. Pedikür ise özellikle yazın büyük önem taşır. Fakat kışın da sürekli kapalı ortamda hava almayan ayakların sağlıklı ve hoş görünmesi için pediküre ihtiyaç vardır. Manikür ve peeling bakımı ise tırnağın ucundan dirseğe kadar AHA ile hücre yenilenmesini aromaterapik kokular içerisinde sağlayan özel bir bakımdır.

Fashion Manikür Pedikür

Vücudumuzun önemli bir parçası olan ve günlük faaliyetlerimizin içerisinde en çok yıpranan el ve ayaklarımızın özel bir bakıma ihtiyaçları vardır. Hayat boyunca büyük bir işlev gören ayaklar nedense bakım açısından çok ihmal edilirler. Bacakların cilt güzelliği, cilt bakımından ve genel bakımdan ayrı düşünülmemelidir. Sağlıklı bir cilt görünümü ancak iyi bir kan dolaşımına sahip olmayı gerektirir.
 
Ayak derisinde kuruma ve nasırlar ayaklarda en çok rastlanan sorunlardır. Bazı zamanlarda ayak derisi öylesine kurur ve kalınlaşır ki; sürdüğünüz yumuşatıcı kremler bile cildinize yeterince nüfuz etmez. Böyle durumlarda cilt yüzeyindeki bu ölü ve kalın deriyi gidermek için ayak peelingi gerekir. Profesyonel ekibi ile bu hizmeti sunacak olan Fashion Club Bay &Bayan Güzellik Enstitüsünde aradığınız profesyonel yakın ilgiyi bulacaksınız.
 
Şişli Güzellik Salonu

Mükemmel bir bakım sizi bekliyor! Hayatın yükünü bizimle beraber taşır onlar... Ellerimiz ve ayaklarımızdan bahsediyoruz elbet! En çok onları kullanıp yine en çok onları ihmal ediyoruz. Ama ara sıra da olsa şımartılmayı onlar da hak etmiyor mu sizce? Sadece yıkayıp paklamakla olmuyor elbet, daha derin bir bakım söz ettiğimiz. Arındıran, yenileyen, tazeleyen...

Kendilerine bakan kadınların hayatlarını daha mutlu ve daha başarılı geçirdikleri bir gerçektir. Aslında hiç de zor olmayan bir kaç püf noktasıyla siz de istediğiniz cilde, saçlara ve vücuda sahip olabilirsiniz. Ne demişler çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır...


Mecidiyeköy Kampanya Saç Bakım

Fashion Club Güzellik Enstitüsü


Avni Dilligil Sokak Zeren Apt. No:8
Mecidiyeköy / İstanbul
Tel: 0212 347 96 80 - 81