Günün Fırsatı: Kış Bitmeden Mükemmel Bir Kış Gezisi! SVD Tur'dan Günübirlik Sapanca - Maşukiye - Kartepe Turu 100 TL Yerine 29 TL!

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponu SVD Tur'dan zengin öğle yemeği menüsü ile günübirlik Sapanca Maşukiye ve Kartepe turundan sunar!
 • Dilediğiniz kadar kupon alıp kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • 0-6 Yaş için koltuk ve yemek talep edilmediği sürece ücretsizdir.
 • Bu fırsat kuponu Cumartesi ve Pazar günleri geçerlidir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri ve ören yeri girişleri için kişi başı 20 TL rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır,

Nasıl Yararlanırım

 • 31 Mart Tarihine kadar geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Rezervasyon yaptırmanız gereklidir.
 • Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:
  0216 442 01 99
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
29
İndirim
%64
Kazancınız
51 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 13 kişi yakaladı.Şehrin stresinden, gürültüsünden ve temposundan uzaklaşıp, rahat bir nefes alarak kafanızı rahatlatmak, kışın keyfini doğa ile iç içe sevdiklerinizle birlikte çıkarmak istiyorsanız Kaçan Balık'ın bu balığı tam size göre. Acele edin ve balık kaçmadan rezervasyonunuzu yaptırın.


Kış Bitmeden Mükemmel Bir Kış Gezisi! SVD Tur'dan Günübirlik Sapanca - Maşukiye - Kartepe Turu 100 TL Yerine 29 TL!Dünyanın sayılı güzelliklerinden olan, tamamen dağlardan gelen kaynak suları ile beslenen Sapanca Gölü kenarında çay-kahve yudumlayabilir, deniz bisikletine binebilir, resimler çekinebilir, gölün etrafında gezinebilir, ata binebilirsiniz. Kartepe’nin eteklerinde ki kaynak suları ile beslenen harika bir doğal ortam olan Maşukiye'de yürüyüş, alışveriş yapabilir, çevredeki güzellikleri keşfedebilirsiniz. Kartepe'de telesiyejle en tepeye çıkıp burada Sapanca Gölü'nü, Maşukiye'yi ve diğer bir çok noktayı kuş bakışı izleyebilirsiniz. Kışın keyfini yürüyüş ya da kayak yaparak, doyasıya yaşayabilirsiniz.


TUR PROGRAMI

HAREKET YER VE SAATLERİ

* Sabah 07:00 İncirli Boyner,
* Sabah 07:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü,
* Sabah 08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü,

Sabah belirtilen noktalarda buluşarak muhteşem kar keyfi tatilimize başlıyoruz, son noktamız olan Kadıköy’den sonra yaklaşık 1:30 saat süren yolculuk sonrası Sapanca Gölü'ne varış. Dünyanın sayılı güzelliklerinden olan Sapanca Gölü'nün sakinliği ve sabah saatlerinde büyük huzur veren yapısı ile yaklaşık bir saatlik serbest zamanınız olacaktır. Sonra araçlarımıza geçip sonraki durağımız olan Kartepe’nin eteklerinde bulunan kaynak suları ile beslenen harika bir doğal ortam olan Maşukiye’ye geçiyoruz. Burada yapılacak yürüyüş ve alışveriş, çevrede ki güzellikleri keşfetme sonrası harika bir tesiste öğle yemeğimizi almak için restauranta hareket. Burada kremitte alabalık, salata ve içecek eşliğinde güzel manzarada yemeğimizi yedikten sonra çayımızı yudumlayıp otobüslerimize geçip en tepeye Kartepe'ye hareket etmeye başlıyoruz. Yaklaşık yarım saat süren yolculuk sonrası Kartepe'ye varış. Buradaki serbest zaman sonrası akşam belirtilen saatte otobüsümüze geçip İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.

Önemli Not:


Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler:

* Lüks otobüslerle seyahat,
* Sabah kahvaltı paketi ikramı,
* Öğle yemeği; Kiremitte Alabalık, Köfte veya Tavuk, Salata, Meşrubat,
* Yolculuk boyunca araç içi sıcak ve soğuk ikramlar.

Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler:

* Profesyonel rehberlik hizmetleri ve ören yeri girişleri için kişi başı 20 TL rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır,
* Öğlen yemeğinde alınan ektra ve harici içecekler,
* Telesiyej, kayak takımları, ATV gibi yapılan her türlü aktiviteler.
SVD Tour


Girne Mah. Atatürk Cad.
Aydoğdu İş Merkezi
Maltepe / İstanbul
Tel: 0216 442 01 99