Günün Fırsatı: Nişantaşı İlker Saç Kaynak Merkezi'nde İstediğiniz Renkte %100 Gerçek Saçtan Yapılmış 100 adet Boncuk Kaynak 400 TL Yerine %77 İndirimle Sadece 89 TL! (3 ay boyunca geçerlidir)

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık Fırsatıyla Nişantaşı İlker Saç Kaynak ve Peruk'ta istediğiniz renkte %100 gerçek saçtan yapılmış 100 adet boncuk kaynak uygulamasından faydalanabileceksiniz. (3 ay boyunca geçerlidir)
 • Boncuk Kaynakta kullanılacak saçlar %100 doğal saçtan oluşmaktadır.
 • Saçınıza zarar vermeyen ve sağlık olan bu uygulama ile içiniz rahat olacak. Boncuk kaynak ile daha havalı, sağlıklı, doğal ve uzun saçlara kavuşacaksınız.
 • Bir kişi en fazla 1 adet fırsat kuponu kullanabilir. Ancak dilediğiniz kadar kupon satın alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

 • Bu Kaçan Balık Fırsatı 15 Mart ile 15 Haziran 2011 tarihleri arasında, 3 ay boyunca geçerlidir.
 • Bu fırsattan haftanın her günü 11:00 ile 19:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Yakaladığım Balıklar” bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • En az 3 gün öncesinden randevu alınmalıdır. Randevu iptali en az 1 gün önceden bildirilmelidir.
 • Rezervasyon Tel: (212) 229 74 26
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
89
İndirim
%78
Kazancınız
311 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 50 kişi yakaladı.Saçlarının her zaman güzel ve bakımlı görünmesini hangi kadın istemez ki! Yeni yılda değişime saçlardan başlayın. Saçınızı uzatmak ve daha da güzel görünmek istiyorsanız bu fırsattan yararlanın, saç ve peruk konusunda deneyimli İlker Saç Kaynak ve Peruk’ta 400 TL değerindeki boncuk kaynağı sadece 89 TL’ye yaptırın. Sağlıklı, doğal ve istediğiniz uzunlukta saçlarınıza kavuşun!Nişantaşı İlker Saç Kaynak ve Peruk’ta İstediğiniz Renkte %100 Gerçek Saçtan Yapılmış 100 adet Boncuk Kaynak 400 TL Yerine %77 İndirimle Sadece 89 TL! (3 ay boyunca geçerlidir)


Boncuk Kaynak Nedir?


Saç uzatma sistemlerinin en revaçta ve en gözdesi haline gelen halkalı kaynak (boncuk), yaklaşık bir saat içerisinde uygulanan ve saçınıza hiçbir zarar vermeden yapılan bir ‘saç uzatma’ sistemidir.


Saç Ekleme

Nasıl Uygulanır?


Küçük halkalar saçınıza geçirildikten sonra, kaynak saç halka arasından geçirilir ve dikkatlice sıkıştırılır. Dolgun saçlara sahip olabileceğiniz halkalı kaynağın yapımı keratin kaynaktan daha sağlıklıdır. Ayrıca, kullanım açısından hijyenik olması, ısı ve yapıştırıcı kullanılmaması gibi avantajlar da sunar.


Boncuklar sıkışma noktasını zedeler mi?


Kaliteli ve yastık sistemli halkalar kullanılırsa kesinlikle saça zarar gelmez. Kullanılması ve çıkartılması çok kolay olduğundan artık günümüzde oldukça fazla tercih edilir hale gelmiştir.


Saçları uzatmanın dışında dolgunlaştırmak için de bu sistem kullanılabilir mi?


Daha gür ve daha dolgun saçlara sahip olmak isteyen herkes bu sistemi güvenle yaptırabilir. Üstelik saçlar sağlığından hiçbir şey kaybetmez.


Birbirinden farklı ve birbirinden ilginç renkli saçlar ve peruklar ile İlker Saç Kaynak ve Peruk, kaynak sektöründe 1986’dan beri hizmet vermektedir.


Nişantaşı İlker Saç Kaynak


Rumeli Cad. Yüksel Apt. No:57 D:2
Nişantaşı, Şişli / İstanbul
Tel: (0212) 229 74 26