Günün Fırsatı: Alsancak Deniz Kızı Güzellik Salonu’nda Açılışa Özel Fırsat! 5'er Seans Kavitasyon + Lenf Drenaj + Pasif Jimnastik + Yüz İçin Radyo Frekans (Cilt Yenileme) + Mini Cilt Bakımından Oluşan Toplam 16 Seanslık Güzellik ve Bakım Paketi 2000 TL Yerine 65 TL!

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsatı Alsancak Deniz Kızı Güzellik Salonu’nda 5 seans kavitasyon +  5 seans lenf drenaj + 5 seans pasif jimnastik + 1 seans yüz için radyo frekans (cilt yenileme) + 1 seans mini cilt bakımından oluşan toplam 16 seanslık güzellik ve bakım paketi sunar!
 • Bir kişi en fazla 2 adet fırsat kuponu kullanabilir. Ancak dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • İzmir Alsancak’ta güzellik ve bakım hizmetleri ile kapılarını açan Deniz Kızı Güzellik Salonu, açılışı şerefine size sıra dışı ve kolay kolay yakalanmayacak bir Kaçan Balık fırsatı sunuyor. 
 • Kavitasyon; Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.
 • Lenf drenaj, vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.
 • Pasif Jimnastik: Faradik akım veren bir vücut bakım cihazıdır. Faradik akım kasları en etkili çalıştıran bir akım türüdür. Selülit giderme, yağ parçalama, kasları toparlama, beden küçültme işlemleri yapar. 
 • Yüz için Radyo frekans, ses dalgalarıyla ısınan ciltte, kolajen dokusu hasar görüyor ve vücudun bunu onarmak için onardığı yeni kolajen dokusu cildin eskiye kıyasla daha sıkı ve genç bir hal almasını sağlıyor.
 • Sağlık Koşulları: Yüksek tansiyon, koroner kalp hastalığı, diabet gibi rahatsızlıklar, amaçlanan uygulama bölgesinde yara, dermatit veya metal protez bulunması halinde, hamilelerde ve böbrek hastalarında bu uygulamalar yapılmaz. 
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

 • 22 Eylül - 22 Aralık tarihleri arasında 3 ay boyunca geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Bu Kaçan Balık fırsatından haftanın her günü 09.00 ile 19.00 saatleri içinde 2 gün öncesinden rezervasyon yaptırarak faydalanabilirsiniz.
 • Bu fırsattan hem baylar hem de bayanlar faydalanabiliyor.
 • Gitmeden en az 2 gün önce 09.00 ile 19.00 saatleri içinde telefonla rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon ve bilgi için: 
  Deniz Kızı Güzellik Salonu
  0232 463 63 74 / 0555 300 12 76
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
65
İndirim
%97
Kazancınız
1935 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 17 kişi yakaladı.İzmir Alsancak’ta güzellik ve bakım hizmetleri ile kapılarını açan Deniz Kızı Güzellik Salonu, açılışı şerefine size kolay kolay yakalanmayacak görülmemiş bir fırsat sunuyor. Sıkı ve fit bir vücuda kavuşmak istiyorsanız bugünkü Kaçan Balık fırsatı tam size göre! Fazla kilolarınızdan bir an önce kurtulmak veya cildinizde oluşan sorunlara elveda diyerek ışıl ışıl parlayan, bakımlı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bugünkü fırsatı sakın kaçırmayın!


Alsancak Deniz Kızı Güzellik Salonu’nda Açılışa Özel Komple Güzellik ve Bakım Paketi! 5 Seans Kavitasyon +  5 Seans Lenf Drenaj + 5 Seans Pasif Jimnastik + 1 Seans Yüz İçin Radyo Frekans (Cilt Yenileme) + 1 Seans Mini Cilt Bakımından Oluşan Toplam 16 Seanslık Güzellik ve Bakım Paketi 2000 TL Yerine 65 TL!Fazla kilolarınızdan etkili ve kolay bir yöntemle kurtulup kışa fit bir vücutla girmeye hazır mısınız?
Üstelik son teknolojinin velinimetlerinden olan kavitasyon ve lenf drenajla kısa sürede kusursuz vücut hatlarına kavuşabilir, vücudunuzda oluşan sarkmalardan, selülit ve ödemlerden kurtulabilirsiniz.DealImageKavitasyon:


Ultra Lipo Kavitasyon; Ultrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinin yakılması yöntemidir. 20 ila 70 Khz aralığında bulunan spesifik ultrason dalgaları akustik kavitasyon etkisi oluşturma özelliğine sahiptir. Odaklanmış yüksek enerji dalgaları (akustik kavitasyon) yağ hücreleri ve selülitin intertistiyel sıvıları içinde gaz formunda mikrokabarcıklar meydana getirir. Sıvıların birbirini izleyen değişim evreleri negatif basınç ve pozitif basınç sonucu yağ hücreleri şiddetle içeriye doğru patlar. Bu patlamalar esnasında bir mikro saniyede 1,000 atmosferlik basınç ve 5,000 C sıcaklık açığa çıkar. Bunun neticesinde karaciğer tarafından metabolize edilecek denatüre olmuş yağ hücreleri ve su serbest kalır.
Kavitasyon dalgaları etraf doku ve cilt yapısının korunması için palslı ve son derece selektif çalışır. Kavitasyon uygulamasında prob cilt üzerine yüzeyden temas halinde hafifçe gezdirilerek kullanıldığı için cerrahi operasyon etkisi yaratmaz.


Kavitasyon Kimlere Yapılmaz?
Kavitasyon uygulaması tansiyon, diabet, kroner kalp yetmezliği, uygulama bölgesinde platin olanlarda, uygulama bölgesinde yara olanlarda, patolojik deformasyon yaşayanlarda uygulanmaz.


DealImageLenf Drenaj


Tek başına uygulandığında çok etkisi olmayan fakat diğer tekniklerle kullanıldığında kendi etkisini göstermesinin yanında, diğer tekniklerinde etkisini arttıran bir bölgesel zayıflama uygulamasıdır. Kan dolaşımını hızlandırır ve vücutta biriken toksinlerin idrar yoluyla atılımını, dolaşım bozukluğu problemlerinin en aza indirgenmesini ve lokal olarak yağların biriktiği bölgelerde toparlanma sağlar.
Çok fonksiyonlu yüksek teknolojide yeni Aktif Biorezonans Terapi Cihazı ile elektriksel frekanslar verilerek lenf drenaj uygulaması yapılacaktır.
Vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.


Radyo Frekans:


Kadınların selülitlerle, fazla yağlarla olan savaşı kim bilir kaç yıldır sürüyor... İşin başında kazanmak için fazla şansları yokmuş gibi görünse de, pek yakında tıp ve kozmetik dünyasının desteğiyle, savaşın galibi olacaklar gibi görünüyor. İşte, bu alanda yeni ve güçlü silahlardan birinin daha haberini aldık bile; radyo frekansı ve radyo dalgaları...
Isınan dokular kendisini yeniliyor
Pek çoğunuzun bildiği gibi selülit, aslında, "Hidrolipodistrofi" olarak tanımlanan, cilt altı yağ dokusunu ve küçük damarları ilgilendiren bir sağlık sorunu. Selülit, derinin portakal kabuğuna benzeyen inişli, çıkışlı düzensiz görünümü ve buna eşlik eden sıkılık kaybı olarak tanımlanıyor. Selülit, özellikle, kalça, basen ve baldır gibi yağ depolanmasının fazla olduğu bölgelerde oluşuyor. Selülit oluşumunun başlıca nedeni, yağ dokusu ve mikro dolaşımdaki değişiklikler. Genetik yatkınlıklar, sık yaşanan kilo değişimleri, hormonsal faktörler, düzensiz beslenme ve yaşam biçimi, kullanılan bazı ilaçlar ve stres selülit oluşumuna katkıda bulunan başlıca faktörlerden.
Radyo frekansı yönteminin önemli bir özelliği de sadece selülit ve vücut toparlama değil, yüz sarkmalarına ve kırışıklara karşı da kullanılması. Tabii ki burada da prensip aynı: ısınan ciltte, kolajen dokusu hasar görüyor ve vücudun bunu onarmak için onardığı yeni kolajen dokusu cildin eskiye kıyasla daha sıkı ve genç bir hal almasını sağlıyor.


Sağlık Koşulları Şartları: Yüksek tansiyon, koroner kalp hastalığı, diabet gibi rahatsızlıklar, amaçlanan uygulama bölgesinde yara, dermatit veya metal protez bulunması halinde, hamilelerde ve böbrek hastalarında bu uygulamalar yapılmaz.

Deniz Kızı Güzellik Salonu


Kıbrıs Şehitleri Cad. Saadet Apt. No:51/3 Alsancak / İzmir
Tel. 0555 300 12 76
Tel: 0232 463 63 74