Günün Fırsatı: Outdoor İstanbul’dan, Günübirlik Uludağ Kayak Turu; Sınırsız Skipass + Ulaşım + Sucuk Ekmek + Otobüste Sıcak Şarap İkramı + %50 Kayak Takımı İndirimi + %50 Kayak Dersi İndirimi 170 TL Yerine 99 TL!

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsatı Outdoor İstanbul’dan, günübirlik Uludağ kayak turu; sınırsız skipass + lüx araçlarla ulaşım + dağda sucuk ekmek ikramı + otobüste sıcak şarap ikramı + %50 kayak takımı indirimi + %50 kayak dersi indirimi sunar!
 • 2 Kupon ve üzeri alımlarda Card Finans kartınıza 3- 6 taksit imkanı!
 • Uludağ'da kayak zamanı! Uludağ'ın tüm güzelliklerini gezip görecek ve 17 pistten dilediğinizde sınırsız skipassınızla kayak keyfini yaşayabileceksiniz!
 • Tüm sezon boyunca bu fırsattan yararlanabilirsiniz.
 • Sevdiklerinizle birlikte doğayla iç içe bir gün geçireceksiniz.
 • Ayrıntılar için sayfanın alt kısmındaki açıklamalar kısmına bakınız.
 • Dilediğiniz kadar kupon alıp kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu Kaçan Balık fırsatından kış sezonu boyunca, her hafta sonu önceden rezervasyon yaptırarak faydalanabilirsiniz.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

 • 10 Aralık 2011 - 15 Mart 2012 Kış Sezonu Boyunca Hafta Sonu Günlerinde Geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Yakaladığım Balıklar" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Lütfen fırsat kuponunuzun ilk 7 hanesini randevu alırken, son 3 hanesini ise hizmeti almaya gittiğinizde işletmeye iletin. Kupon kodunuzun tamamının işletmeye verilmesi o hizmeti aldığınız anlamına gelir.
 • Gitmeden en az 7 gün önce telefonla ya da rezervasyon@outdooristanbul.com
  adresine 10 haneli fırsat kodunuzu, ve isim soy isim bilgilerinizi mail atarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon iptallerinin en az 5 gün önce işletmeye bildirilmesi gerekmektedir, aksi taktirde fırsat kullanılmış sayılacaktır.
 • Rezervasyon ve bilgi için
  0532 644 45 45
  0541 370 70 70
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
99
İndirim
%42
Kazancınız
71 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 146 kişi yakaladı.Kış mevsiminin hayatımızı zorlaştıran türlü getirilerinin yanında bonus keyifleri de var. Unutulmaz bir hafta sonu geçirmek için işte size fırsat!
Uludağ'da kayak zamanı! Uludağ'ın tüm güzelliklerini gezip görecek ve 17 pistten dilediğinizde sınırsız skipassınızla kayak keyfini yaşayabileceksiniz!


Outdoor İstanbul’dan, Günübirlik Uludağ Kayak Turu; Sınırsız Skipass + Ulaşım + Sucuk Ekmek + Otobüste Sıcak Şarap İkramı + %50 Kayak Takımı İndirimi + %50 Kayak Dersi İndirimi 170 TL Yerine 99 TL!Uludağ'da dilediğiniz pistte kayak keyfini yaşayacaksınız.


Tüm sezon boyunca bu fırsattan yararlanabilirsiniz.


Sevdiklerinizle birlikte doğayla iç içe bir gün geçireceksiniz.


DealImageUludağ Kayak Turu!Uludağ'da kayak zamanı! Uludağ'ın tüm güzelliklerini gezip görecek ve dilediğiniz pistte kayak keyfini yaşayabileceksiniz…

Program:

Toplanma işleminin ardından Eskihisar’a doğru yola çıkıyoruz. Araç içersinde sizler için hazırlamış olduğumuz kahvaltı paketlerimizi sunuyoruz. Soğuk - sıcak içecek ikramları ile birlikte Bursa’ya varıyoruz. Bursa’da rehberlerimizin Uludağ Kayak Merkezi ve Uludağ kayak pistleri hakkında verecek olduğu bilginin ardından tüm gün dilediğiniz pistte kayak yapmanızı sağlayacak olan Skipass kartlarınızı ve öğle yemeği için yemek fişlerinizi rehberimizden teslim alıyorsunuz. Uludağ’da 1. gelişim bölgesine varışımızın ardından kayak ekipmanı olmayan misafirlerimize kayak malzemelerini kiralayabilmeleri için Şampiyon Kayak Odası’na gidiyoruz. Kayak malzemelerimizi aldıktan sonra Uludağ’da dilediğiniz pistte tüm gün kayak yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Öğle yemeğinizi istediğiniz bir saatte rehberimizin göstermiş olduğu sucuk evlerinden (açık büfe öğle yemeği ) alabilirsiniz.


Skipass: Kayak yapılacak noktaya teleferik benzeri bir sistemle ve kayaklarla varmanızı sağlayan hizmet için alınan bilete verilen isimdir.DealImageSkipass uygulamasından yararlanabileceğiniz pistler:1. Uyb Maden Telesiyej
2. Uyb Beden Terbiyesi Telesiyej
3. Ağaoğlu Kuşaklıkaya Telesiyej
4. Grand Yazıcı Tutyeli Telesiyej
5. Uyb Kırkgözler Teleski
6. Uyb Monte Baia Teleski
7. Uyb Karinna Teleski
8. Uyb Kartanesi Teleski
9. Uyb Mandra Teleski
10. Ağaoğlu Gondola
11. Grand İtalyan Teleski
12. Ağaoğlu Belvü Teleski
13. Alkoçlar Teleski
14. Ağaoğlu Telesiyej
15. Beceren Teleski
16. Beceren Teleski
17. Ağaoğlu Fahri Telesiyej


Saat 17.00’de dönüş için araçlarımızda toplanıp Bursa’ya doğru hareket ediyoruz. Bursa’da verecek olduğumuz molamızda dileyen misafirlerimiz akşam yemeği alabilir. (Ekstra) Molamızın ardından Yalova’dan feribotla ile Eskihisar’a geçip ardından İstanbul’a dönüyoruz.


DealImage

Otobüs Kalkış Noktaları


03:00 Ataköy Atrium Önü


03:30 Bakırköy Boyner Önü


04:00 Akmerkez Ulus Kapısı Önü


04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

Outdoor İstanbul


Bağdat Cad. No: 235/2
İdealtepe İstanbul
Tel: 0532 644 45 45