Günün Fırsatı: Şehrin Gürültüsünden ve Trafiğinden Uzak, Sizi Sapanca'nın Eşsiz Doğasıyla Buluşturacak Küçük Bir Kaçamak. Sapanca Meşelik Park'ta Açık Büfe Kahvaltı Sadece 10 TL

Detaylar

  • Şehrin gürültüsünden ve trafiğinden uzak, sizi Sapanca'nın eşsiz doğasıyla buluşturacak küçük bir kaçamak. Sapanca Meşelik Park'ta açık büfe kahvaltı sadece 10 TL.
  • Meşelik Park Çadır Restaurant'ın 80'in üzerinde çeşide sahip zengin açık büfe kahvaltı menüsüyle, çocuk oyun alanlarının da bulunduğu 250 dönümlük araziye sahip MeşelikPark'ta, sincap ve kuş sesleri eşliğinde çok farklı bir kahvaltı deneyimi yaşayacaksınız.
  • Ulaşım İstanbul'dan yaklaşık bir saat (150 km) sürmektedir.
  • Kahvaltınızdan sonra doğa yürüyüşü, bisiklet, atv, paintball gibi alternatif etkinliklere katılabilirsiniz.
  • Fırsat kodu sadece kahvaltı içindir. Diğer etkinlikleri kapsamaz.

Nasıl Yararlanırım

  • 13 Şubat 2011 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kahvaltı servisi Cumartesi - Pazar günleri, 10:00 - 12:00 saatleri arasındadır.
  • Rezervasyon yapılması gereklidir. Telefon: 0264 260 11 00
  • Dilediğiniz kadar kupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bir fırsat kodunu sadece bir kişi kullanabilir.
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
10
İndirim
%50
Kazancınız
10 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 152 kişi yakaladı.Şehrin Gürültüsünden ve Trafiğinden Uzak, Sizi Sapanca'nın Eşsiz Doğasıyla Buluşturacak Küçük Bir Kaçamak. Sapanca Meşelik Park'ta Açık Büfe Kahvaltı Sadece 10 TLMeşelik Park

Kahvaltı Menüsü


Günün Çorbası
Kahvaltılıklar: Beyaz peynir, kaşar peyniri, dil peyniri, çerkez peyniri, örgü peynir, sade karper peyniri, çeçil peyniri, fesleğenli peynir, isli peynir, otlu peynir, dana jambon, tavuk jambon, salam, yeşil çizik zeytin, siyah zeytin, biberli zeytin, tereyağı, bal, zengin reçel çeşitleri, cornflakes çeşitleri, fındık ezmesi, tahin&pekmez, tahin helvası, cevizli yaz helvası, kuru üzüm, gün kurusu, ceviz içi, kuru kayısı
Salata Büfesi: Domates & salatalık söğüş
Sıcaklar: Salçalı sosis, sigara böreği / tepsi böreği, menemen, haşlanmış yumurta, patates kızartması
Ekmek Büfesi: Kepek ekmeği, beyaz ekmek, sütlü ekmek, esmer ekmek çeşitleri, poğaça çeşitleri(zeytinli, peynirli, kaşarlı, sosisli, sade)
İçecek Büfesi: Çay, bitki çayları, Nescafe, konsantre meyve suyu çeşitleri


Meşelik Park

Meşelik Park


Tabiatın kucağında, her yaşın ihtiyaç duyacağı her şeye cevap veren bir mekan, Meşelikpark... İstanbul'a 150 km mesafede dir.Şehrin gürültüsünden, trafik, koşuşturma ya da bildik metropol problemlerinden kurtulup rahat bir nesef almak için Meşelikpark tercih sebebiniz olabilir.


Sapancanın eşsiz doğal güzelliklerinin tam ortasında ,Kırkpınar ve Maşukiyenin arasında kalan meşelik park Türkiye'nin sayılı meşhur mesire alanlarından biridir.


Meşelik Park

Meşelik park her geçen gün kendini mekan ve aktiviteleriyle yeniliyor.Yeni açılan MeşelikPark Çadır Restaurantı misafirlerine Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetler sunmanın mutluluğunu yaşıyor.


Yaklaşık 250 dönümlük geniş bir araziye sahip MeşelikPark çocukları unutmuyor.Çocuklar için ayrılan bölümde çok sayıda oyun grubu bulunuyor. Dört mevsim eğlencenin merkez üssü olarak spor,müzik,sanat ve sosyal etkinlikleri gerçekleştirebileceğiniz bir mekandır. Tabiatla da hayli barışık olan mekanda sincap ve kuş sesleri sizi gün boyu yalnız bırakmaz.Mekanın kurulmasında ağaç ve bitki örtüsüne dikkat edildiği daha ilk anda göze çarpıyor. Bisiklet, atv,paintball ve doğa yürüyüşü gibi aktivitelerden sonra, akşam yemeğinizi canlı müzik eşliğinde yiyebilirsiniz. Ya da, meşe ağaçlarının altına uzanıp sadece kendinizi dinleyebilirsiniz, tercih sizin...

Meşelik Park Sapanca


MeşelikPark Çadır Restaurant, Yanıkköy Meşelik Mevkii
Kırkpınar / Sapanca
Tel: 0264 260 11 00
http://www.meselikpark.com