Günün Fırsatı: Nişantaşı Leyla İnanır Spa Güzellik Merkezinde Dr. Baumann Ürünleriyle 160 TL Değerinde Profesyonel Cilt Bakımı %94 İndirimle Sadece 9,90 TL

Detaylar

  • Bu fırsat ile Nişantaşı Leyla İnanır Spa Güzellik Merkezinde 160 TL değerindeki profesyonel cilt bakımını %94 indirimle sadece 9,90 TL'ye alabilirsiniz.
  • Bir kişi sadece 1 kupon kullanabilir. Dilediğiniz kadar kupon alarak bu fırsatı sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
  • Cilt bakımınız dünyaca ünlü Dr. Baumann bakım ürünleri ile yapılmaktadır.
  • Cilt bakımında size özel olarak belirlenen sünger ile cilt bakımı yapıldıktan sonra, günlük bakımınızda kullanmanız için size verilir. Bu sünger bedeli olarak 10 TL ücret alınmaktadır.

Nasıl Yararlanırım

  • Bu Kaçan Balık Fırsatı 16 Şubat 2011 ile 16 Mayıs 2011 tarihleri arasında, 3 ay boyunca geçerlidir.
  • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuz e-posta ile size gönderilir. Veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ile alabilirsiniz.
  • Kullanıcı kodunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Yakaladığım Balıklar” bölümünden de ulaşabilirsiniz.
  • Kuponunuzu kullanmadan önce randevu almanız gerekmektedir. Randevu için Tel:0212 248 42 27
Bu balık kaçtı!
Özel Fiyat:
9,90
İndirim
%94
Kazancınız
150,10 TL
Bu balık kaçtı!


Bu fırsatı 550 kişi yakaladı.Nişantaşı Leyla İnanır Spa Güzellik Merkezinde Dr. Baumann Ürünleriyle 160 TL Değerinde Profesyonel Cilt Bakımı %94 İndirimle Sadece 9,90 TLCilt bakımı kadın olsun erkek olsun herkes için gereken bir bakımdır. Dış etkenlerden oldukça fazla etkilenen yüz bölgesine bu etkenlerden oluşan zararları yok etmek amacıyla belirli aralıklarla bakım uygulamak gerekir. Dış etkenlerin yarattığı zararlarla beraber cildimizde, ergenlik dönemininde başlamasıyla yağlanmalar ve bununla beraberde sivilceler, siyah noktalar, kuru bölgeler ve belli bir yaştan sonra da kırışıklıklar oluşur. Bütün bunların bakımı yapılarak cildin çok daha sağlıklı bir duruma getirilmesi oldukça önemlidir.
Herkesin cilt yapısı birbirinden farklı olduğu için kimi kişiler yağlı cilde sahipken kimileri de kuru ya da normal cilt yapısına sahip olur. Özellikle yağlı ciltlerde yağlanma sebebiyle sivilcelenmenin çok daha fazla olduğu görüldüğü için bu cilt tipine farklı bakım yöntemleri ve çeşitleri uygulanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken cilt tipi ne olursa olsun kişinin kendi cildini tanıması ve bunun sonucunda da kendi cilt tipine uygun bakımı yapabilmesidir. Cilt bakımı için üretilen çeşitli kozmetik ürünler olduğu gibi, bitkisel karışımlar kullanılarak elde edilen bakım kürleri de vardır. Cilt bakımında en önemli nokta ise cildin her zaman temiz tutulmasıdır.


Leyla İnanır Güzellik Enstitüsü'nde uygulanan bakımlar:
Leyla İnanır SPA Güzellik Merkezi'nde çok özel ürünlerden çeşitli masklardan oluşan cilt bakımları uygulanmaktadır. Bunlardan ilki hassas ve güneşten çabuk etkilenen ciltler için uygulanan floral masktır. Tamamıyla çiçeklerden elde edilen floral mask, hassas cildi yatıştırır ve dayanıklılığını arttırır. Bir diğer cilt bakımı ise yoğun masktır. Cilde mikronize yosun ve denizden elde edilen özlerle hazırlanan bu mask nemsiz ciltlere nem kazandırır. Eşsiz, pürüzsüs bir cilt oluşturur. Kullanılan yosun cilt metabloizmasını destekler. Colagen mask ise kağıt görünümlü colagen içeren yüz maskesi kullanılarak yapılan bir cilt bakımıdır. Ciltte nemsizlikten dolayı oluşmuş kırışıklıklar ve ince çizgiler için uygulanır. Cildin nem kapasitesini arttırmak için yapılan bu bakım cildin kaybettiği tüm nemi geri kazandırır.


Radikal mask, yoğun nemlendirici ve serbest radikal tutucu bir masktır. Bu maskla yapılan cilt bakımları ayrıca cilde mineral yükleyerek benzersiz bir ışıltı ve berraklık kazandırır. Bu özel enstitü maskesi cilde oksijen sağlar ve berraklaştırır. Güneşin olumsuz etkilerine karşı koruyaak cilt lekelerinin oluşmasını engellemeye çalışır. Hydro Mask ise yoğun nem sağlayan ve her yaş grubu için uygun olan bir masktır. İçerdiği ürünlerle cildin suya doymasını sağlar, hücreler arası su kaybını önler ve bağlarını güçlendirir. Nemsizliğe bağlı kırışıklıklarda açılma sağlar. Uygulamasından hemen sonra etkisi görülür.


Bionom cilt bakımı, ciltte oluşan deformasyonlar (sarkma, gevşeme, yoğun çizgiler, kuruma, aşırı yağlanma ve hassas kılcal damarlı, akneli, sivilceli vb. ciltler için). Cilt bakım programları ve süresi uzmanlar tarafından belirlenir. -Ultrasaund -Termodin -AHA Bakımı -Anti-Anging Bakımı


Leyla İnanır Kimdir?


1970-78 yılları arasında Almanya'da Kozmetoloji öğrenimi ve yüksek lisansını tamamladı. 1978-81 yılları arasında ise, Almanya, Fransa, Hollanda ve Avusturya gibi Avrupa'nın bir çok ülkesinde staj yaptı. Yurda dönüşünde ise, ilk önce Ankara, daha sonra da İstanbul'da konu ile ilgili Güzellik Merkezi açtı. Eğitim ve öğretim çalışmalarına da ağırlık veren İnanır, Türkiye çapında yüzlerce öğrencisi bulunuyor. İki çocuk annesi ve Almanca biliyor.
1970 yılında Almanya'da kometoloji eğitimi almıştır. Ülkemizin önde gelen kozmetik uzmanlarından birisidir.
Kozmetoloji alanında yaptığı eğitimden sonra bir yıl güzellik enstitüleri ve kozmetik firmalarında araştırmacılık yaptı. Benlice ürünleri ile yaptığı bir karışımdan dolayı özel ödüle layık görüldü. 6 aylık staj için Avusturya'ya gönderildi. 1986 yılında Türkiye'ye dönene kadar çeşitli kozmetik firmalarında araştırmalarına devam etti. Kozmetik alanında yurt dışında çeşitli eğitim kurumlarından aldığı 3 diploma ve 58 sertifikaya sahiptir. 1980 yılında Türkiye'ye dönene kadar Ankara'da Kuaför/Güzellik Salonu açtı. Burada haftanın belirli günlerinde hanımları toplayarak ücretsiz kozmetoloji konusunda bilinçlendirmek, eğitmek ve böylece Güzellik Merkezi'nin tanıtımını yapmaktı. 5 yıl içinde yapılan Ankara çalışmaları sırasında yurt dışındaki fuar ve seminerlere katılarak bu konudaki gelişmeleri takip etti.
Tamamıyle ileriye dönük çalışmalar yapan Leyla İnanır bir süre sonra Ankara'da rakipsiz olduğunu gördü ve bu durumda gelişmenin olmayacağını düşünerek İstanbul'da bir Güzellik Merkezi açmaya karar verdi. 1990 yılı Mayıs ayında Rumeli Caddesi'ndeki Leyla İnanır Güzellik Merkezi açıldı. Günaydın Gazetesi aracılığı ile Ankara'da ki seminerlerin aynısı tekrar edildi. Bu seminerler sırasında Leyla İnanır İstanbul'un her alanda olduğu gibi Kozmetoloji konusunda da kozmopolit olduğunu gördü. Burada bir araştırma yaparak rakiplerin tanınması gerektiğini düşünüyordu. Bu düşünce ile başlattığı araştırmada çok kalite çalışan birkaç güzellik salonunun dışında, kuaför salonlarının bir köşesinde ruhsatsız çalışan epilasyon ve cilt bakımı yapan kişilerin olduğunu gördü. Kozmetolojiye gerçek manası ile ciddi boyutlarda eğilen güzellik merkezleri konusundaki açığın kısa sürede kapatılması gerekiyordu. Ancak öncelikle bu merkezlerde görev yapacak Kozmetoloji uzmanlarına ihtiyaç vardı. Bu nedenle öncelikle bu uzmanları yetiştirecek bir eğitim merkezinin açılması gerekiyordu. Bu nedenle Milli Eğitim ile irtibat kurarak, 1992 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Leyla İnanır Güzellik Uzmanı Yetiştirme Merkezi'ni açtı.


Güzellik Enstitüsün'de Avrupa Kozmetoloji eğitimli uzmanlar tarafından uygulanan bakımlar:


• Cilt Bakımı
• Akneli Cilt Bakımı
• Lifting, Thermomodelaj, Yosun, Collogen
• El-Ayak Bakımı
• Göğüs , Dekolte bakımı
• Ekme Kirpik
• Kirpik Perması
• Kaş–Kirpik Boyası
• Kalıcı Makyaj (Permanent Make Up)
• Profesyonel Makyaj
• Jel ve Acrly Tırnak
• El ve/veya Cihazlı Masaj
• Selülit Tedavisi
• Zayıflama
• Parafin
• Sir Ağda
• Epilasyon (İğneli, jelli ve ampullü)

Leyla İnanır


Point of Skin Leyla İnanır Nişantaşı
Rumeli Cd. No. 18/3 Nişantaşı 80220 İstanbul
Tel: 0212 248 42 27
www.leylainanir.com.tr