Sık Sorulan Sorular

KaçanBalıkBüyükOlur nedir?
KaçanBalıkBüyükOlur, şehrin en iyi restoranlarını, eğlence mekanlarını, sağlık ve güzellik merkezlerini, kültür ve sanat etkinliklerini ve daha bir çok benzersiz hizmeti, size kaçırılmayacak fırsatlarla sunan bir satın alma platformudur.


Günün Balığı nedir?
İşletmenin fiyatları üzerinden %50 ve üzerinde indirimlerle ve genellikle sadece 1 gün için geçerli olmak üzere üyelerimize sunduğumuz fırsatlar. Fırsatın geçerli olması için, minimum satış rakamına ulaşması gerekiyor.


Günün Balığı’nı nasıl yakalayacağım?
Fırsatın yayınlandığı sayfadaki "Fırsatı yakala" linkine tıklamanız yeterli. Eğer üye iseniz üyelik bilgilerinizi, henüz üye değilseniz adres bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girerek siparişinizi onaylayın. Minimum satış rakamlarına ulaşıldığında, KUPON bedeli kredi kartınızdan çekilecek ve kuponunuz size eposta ile gönderilecektir.


Kupon nedir?
Kupon, satın aldığınız fırsatın detaylarını ve bu fırsatı kullanabilmeniz için gerekli olan Kod’u içerir ve fırsatın gerçekleşmesi durumunda eposta adresinize gönderilir. Satın aldığınız her fırsat için ayrı bir kod size ulaştırılacaktır. Kuponunuz size ulaşmadıysa veya kaybettiyseniz merak etmeyin, sitemize üye girişi yapmanız durumunda satın aldığınız tüm kuponlara ulaşabilirsiniz.


Birden fazla kupon alabilir miyim?
Kullanıcı başına satın alma limitleri olan bazı özel fırsatlar dışındaki fırsatları istediğini sayıda satın alabilir, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


Sitenizde kredi kartımı kullanmak güvenli mi?
Kesinlikle, kredi kartı bilgileriniz bankaya SSL ile anahtarlanmış olarak gönderilir ve kesinlikle sistemlerimizde kaydedilmez.


Satın aldığım fırsatı iade edebilir miyim?
Satışın gerçekleşip KUPON 'un size gönderildiği tarihten itibaren yedi gün içerisinde iade talebinizi bize yazılı olarak (e-posta veya mektup yoluyla) bildirmeniz durumunda satışı iptal edip ödemenizi talebinizin bize ulaşmasını takip eden 10 gün içerisinde kredi kartınıza iade ediyoruz. Tabi ki alınan hizmetin kullanılmaması kaydıyla.


Fırsatı sunan işletme ben kuponumu kullanana kadar kapanırsa ne olacak?
Satın aldığınız fırsatı, işletmenin kapanması veya işletmenin hizmeti veremeyecek durumda olması nedeniyle kullanamazsanız merak etmeyin, ödediğiniz tutar hesabınıza kredi(bonus) olarak iade edilecektir.


Satın aldığım fırsatı ne zaman kullanabilirim?
Satın aldığınız fırsatın geçerlilik süresi, fırsatın yayınlandığı sayfada ve size gönderilen kuponda belirtilmektedir. Bu tarihlere dikkat etmenizde fayda var.


Birden fazla kuponu tek seferde kullanabilir miyim?
Aksi belirtilmedikçe, bir kişi aynı günde sadece bir kupon kullanabilir, birden fazla kupon aldıysanız farklı günlerde kullanabilir veya sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.


Kuponumda belirtilen tutarı tek seferde kullanamadım, kalanı daha sonra kullanabilir miyim?
Maalesef, aksi belirtilmedikçe kuponlarımız tek seferliktir ve kullanmadığınız tutar iade edilmez veya daha sonra kullanılamaz.


Ben de işletmem için sitenizde fırsat yayınlayabilir miyim?
Bunun için sitemizde İşletme Kayıt sayfamızdaki işletme kayıt formu doldurabilir, info(at)kacanbalikbuyukolur.com eposta adresimize yazabilir veya (0212) 274 90 07 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.


Arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim?
Üyelik kaydınızı yaptıktan sonra. Fırsat sayfalarında, facebook, twitter ve eposta ile fırsatı arkadaşlarınıza haberdar etmek linkler bulacaksınız. Ayrıca "Hesabım" sayfanızda bulunan size özel davet linkinizi, kendi web sitenizden, sosyal medya sitelerinden, eposta ile veya dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz.


Kaç kişi davet edebilirim?
İstediğiniz sayıda kişiyi davet edebilirsiniz. Sizin davetinizle KaçanBalıkBüyükOlur'a üye olan tüm kullanıcıların yaptıkları ilk 3 alışverişten bonus kazanacaksınız.


Davet ettiğim bir kişiden ne kadar bonus kazanabilirim?
Davetinizle KaçanBalıkBüyükOlur'a üye olan kullanıcının yaptığı 10 TL ve üzerindeki ilk alışverişten 6 TL, ikici alışverişinden 5 TL, üçüncü alışverişinden 4 TL olmak üzere toplam 15 TL bonus kazanabilirsiniz. Bonus kullanarak yapılan alışverişlerden tekrar bonus kazanılmaz.


Bonuslarımı ne zaman kullanabilirim?
Davet ettiğiniz kişinin sitemizde gerçekleştirdiği ilk 3 alışverişinde kazanacağınız 6, 5 ve 4 TL tutarındaki bonuslar, her alışverişten hemen sonra hesabınıza aktarılacaktır. İptal veya iade işlemi olmazsa bonusunuzu hemen kullanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar 30 gün geçerli olacaktır.


Bonuslarımı nasıl kullanabilirim?
Kazandığınız ve kullanılabilir durumda olan bonusları yapacağınız herhangi bir alışverişte kullanabilirsiniz. Toplam bonusunuz gerçekleştirmek istediğiniz alışveriş için yeterli değilse, üzerini kredi kartı ile ödeyerek kullanabilirsiniz. Eğer bonuslarınız gerçekleştireceğiniz alışveriş tutarından fazla ise geri kalan ödül bonuslarınız diğer alışverişleriniz için ayrılacaktır.


Bu siteyi kim işletiyor?
www.kacanbalikbuyukolur.com web sitesi Red Bilişim tarafından geliştirilmekte ve işletilmektedir.


Red Bilişim kimdir?
2004 yılında kurulmuş olan Red Bilişim, Internet'in gücünü kullanarak, kurumların günümüz koşullarında, yeni iş fırsatları yaratabilmesi, verimlilik ve üretkenliklerini artırabilmesi ve rakiplerine karşı farklılık yaratabilmesini sağlayacak, çözümler sunmaktadır. Red Bilişim hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.